Drukarnia Cyfrowa Press Art

Jesteś tutaj: Strona główna Do biura

Cenniki

Drukujemy cenniki w różnych formatach, na papierach standardowych, ozdobnych oraz na papierach niezniszczalnych (plastiku). Wykonujemy cenniki w miękkich lub twardych oprawach, szyte drutem, klejone lub spiralowane metalową sprężynką. Cenniki wykonane na papierze niezniszczalnym cechują się dużą wytrzymałością i odpornością na wilgoć. 

Czytaj więcej

Druki samokopiujące

Wykonujemy druki samokopiujące - oryginał z jedną lub dwoma kopiami. Papier samokopiujący może być zadrukowany jednym (czarnym) lub pełnym kolorem, jedno stronnie. Druki samokopiujące bloczkujemy w wybraną przez państwa ilość oraz na zamówienie klienta perforujemy. Nasze druki samokopiujące mogą mieć wdrukowane numery stron.

 

Czytaj więcej

Legitymacje

Projektujemy i drukujemy legitymacje dwustronne i składane ze zdjęciem lub miejscem na zdjęcie. Dodatkowo legitymacje możemy zalaminować lub oprawić oprawa twardą w wybranym przez Państwa kolorze. 

Czytaj więcej

Mandaty

Wykonujemy mandaty dla przedsiębiorstw oraz na imprezy firmowe, sportowe oraz okolicznościowe (zjazdy, zgromadzenia), wykorzystywane podczas głosowań. Mandaty produkowane u nas mogą być spersonalizowane imieniem i nazwiskiem, oraz wdrukowanym zdjęciem. Posiadamy szeroką gamę papierów isatynowych, kredowych oraz ozdobnych na których mandaty wyglądają imponująco.

Czytaj więcej

Opakowania na CD lub DVD

Wykonujemy opakowania kartonowe na CD oraz DVD z nadrukiem indywidualnym.

Czytaj więcej

Papier firmowy

Projektujemy i drukujemy papiery firmowe w standardowym formacie A4 na papierach offsetowych, satynowych, kredowych oraz ozdobnych. Papiery firmowe drukujemy od jednej sztuki z indywidualnie zaprojektowaną szatą graficzną. Papier firmowy możemy również spersonalizować pod konkretnego odbiorce. (osobę lub firmę ). Wyjątkowo zaprojektowany i dobrze wydrukowany papier firmowy jest istotnym elementem promocji marki lub firmy.

Czytaj więcej

Przekładki do segregatorów

Wykonujemy pełno kolorowe przekładki do segregatorów formatu A4 i A5. Przekładki które drukujemy są z powycinanymi otworami na ringi segregatora i projektowane pod indywidualne zamówienia. Przekładki drukujemy na papierach lub kartonach o gramaturach od 250g. 

Czytaj więcej

Teczki firmowe

Teczki ofertowe. Nie wierzcie tym, którzy mówią że opakowanie się nie liczy, to nie prawda. Teczka którą dla Państwa stworzymy zachwyci każdego kto weźmie ją w dłonie, przykuje wzrok i zachęci do zapoznania się z materiałami wewnątrz. Oferujemy dwa formaty teczek, A4 i A5. Wewnątrz umieszczamy foliową zakładkę na papiery firmowe i kieszonkę foliową na wizytówkę. Teczkę na życzenie klienta foliujemy folią błysk lub mat. Atrakcyjności dodaje teczkom lakier UV położony wybiórczo na wybranych elementach grafiki. W związku z tym iż każdego klienta traktujemy indywidualnie, wyceny dokonujemy każdorazowo po uzgodnieniu potrzeb.

Czytaj więcej

Ulotki

Ulotki. Najpopularniejszy nośnik reklamy Twojej firmy, docierając do jak największej liczby potencjalnych klientów, ma swoim wykwintnym pomysłem i rzetelną informacją skłonić do skorzystania z usług lub zakupów produktów reklamowanej firmy. Ulotki pełnią funkcję informacyjną lub reklamową. Możemy je wykonać dla Państwa w różnych formatach oraz na różnych rodzajach papierów, już od jednej sztuki.

Czytaj więcej

Wizytówki

Wizytówki. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Wyszukane pomysły, inspirowane naszymi szerokimi zainteresowaniami i niebanalne wykonanie wizytówek gwarantują sukces Twoich spotkań. Wizytówki drukujemy w standardowych formatach, na papierach kredowych, satynowych lub papierach ozdobnych. Foliowanie i lakier UV dodają walorów estetycznych wizytówkom produkowanym przez nas dla Państwa.

Czytaj więcej