Drukarnia Cyfrowa Press Art

Jesteś tutaj: Strona główna O NAS

O nas

Zapraszamy do współpracy w realizacji Państwa projektów i druków reklamowych w naszej firmie. Jesteśmy kompetentnym zespołem ludzi zajmującym się w profesjonalny sposób podnoszeniem rozpoznawalności firmy oraz marketingiem. Tworzymy wspólnie z Państwem strategię sprzedaży waszych produktów lub usług. Wykonujemy wszelkiego rodzaju materiały reklamowe: ulotki, foldery, katalogi, kalendarze, wizytówki, bilety, plakaty, instrukcje, opakowaniaetykiety samoprzylepne, zaproszenia, kupony rabatowe i inne, oraz staramy się realizować najbardziej wyszukane Państwa pomysły.

Jednym z naszych atutów jest otwarty umysł, kreatywność oraz szerokie zainteresowania w zakresie socjologii, reklamy, fotografii i kreacji wizerunku marki jak i produktu. Z największą przyjemnością zapraszamy państwa do odwiedzenie nas w siedzibie firmy gdzie w miłej atmosferze z pomocą jednego z naszych grafików stworzycie  najbardziej odpowiadający Państwu projekt graficzny. Postaramy się również zaskoczyć Państwa wyjątkową jakością druku cyfrowego wykonywanego na naszej produkcyjnej maszynie drukującej.

Kolejnym naszym atutem jest niski koszt realizowanych materiałów, adekwatny do wysokiej jakości produkowanych przez nas materiałów reklamowych. Jesteśmy w stanie wyprodukować dla państwa nawet jedną sztukę reklamy w cenie która na pewno Was miło zaskoczy, warto sprawdzić. Dodatkową zaletą realizowanego u nas druku jest możliwość personalizowania i numerowania drukowanych materiałów (przydatne przy druku zaproszeń, dyplomów, podziękowań, biletów, numerów startowych, itp.) Nie można również pominąć atutu jakim jest szybkość, krótki czas realizowania zamówień. W zależności od stopnia skomplikowania zamówionych materiałów terminy wahają się od kilku godzin do kilku dni roboczych.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z nami.

Wszelkie pytania prosimy kierować na nasz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    lub pod nr tel. 601 44 50 59

Kraków i okolice to zasięg naszego bezpośredniego działania, wysyłamy również nasze materiały na obszar całego kraju.