Drukarnia Cyfrowa Press Art

Jesteś tutaj: Strona główna Do promocji

Bilety numerowane

Wykonujemy bilety na kameralne imprezy (również w niskich nakładach). Bilety drukujemy zarówno na standardowym papierze (papier offsetowy) zadrukowane najczęściej jednym kolorem (czarnym), jak również na papierach kredowych lub ozdobnych, z pełno kolorowym nadrukiem. Bilety możemy perforować (odrywany kupon) oraz numerować lub personalizować. Imprezy w Krakowie i okolicach nie mogą obejść się bez profesjonalnie wykonanych biletów.

Ekskluzywne bilety drukujemy na specjalnych papierach ozdobnych lub metalicznych.

Czytaj więcej

Czasopisma

Wykonujemy różnego rodzaju czasopisma (tygodniki, miesięczniki, kwartalniki, czasopisma branżowe i korporacyjne, sprawozdania roczne oraz inne) drukowane kolorem czarnym lub pełnym kolorem w standardowych wymiarach A4 i A5 na papierach offsetowych, satynowych lub kredowych. Czasopisma składamy i drukujemy w ilościach minimalnych, nawet od jednej sztuki.

Czytaj więcej

Foldery

Folder, niezbędne narzędzie do efektownego zaprezentowania oferty swojej firmy. Jest wystarczająco obszerny byś mógł w nim zawrzeć wszystko co może być interesujące dla potencjalnych klientów, a czym Ty chcesz się pochwalić, dla ich pozyskania. Prezentowane foldery oferujemy w wybranych formatach i od jednej sztuki. W standardzie wykonujemy foldery A4 i A5, druk pełno kolorowy, szyte drutem dwu punktowo. Foldery drukujemy na papierach satynowych, kredowych lub ozdobnych. Na życzenie klienta wykonujemy uszlachetnianie druku, foliując jedno lub dwustronnie arkusze folią matową lub błyszczącą. Dla podwyższenia walorów plastycznych folderów kładziemy lakier UV wybiórczo na wybranych elementach grafiki. Zachęcam również do realizacji projektów folderu w naszej firmie, gdzie w ścisłej współpracy z klientem zaprojektujemy nie powtarzalny w odbiorze, o wysokiej estetyce folder.

Czytaj więcej

Kalendarze

Kalendarze są wspaniałym nośnikiem, nieograniczonych możliwości prezentacji wizerunku firmy. Wiszące na ścianie, stojące na biurku, przyczepione do lodówki zawsze w sposób efektowny prezentują Twoją firmę. Przykładamy wszelkich starań aby nasze kalendarze przykuwały wzrok i budziły ciepłe skojarzenia. Wykonujemy kalendarze ścienne i biurkowe wg indywidualnych projektów. Kalendarze ścienne posiadają spiralkę z zawieszką, biurkowe dodatkowo wyposażono są w trójkątny stojaczek wykonany z kartonu. Możemy również zaznaczyć w kalendarium dni imienin lub urodzin bliskich osób oraz dodać do nich zdjęcia.

Czytaj więcej

Karty do gry

Projektujemy i drukujemy karty do gry okazjonalne i okolicznościowe. Niebanalne projekty kart oraz wysokiej jakości druk zadowolą najbardziej wybrednych klientów. Karty do gry mogą zostać zafoliowane dla podniesienia wytrzymałości wykonania . Można również polakierować ją lakierem UV co podniesie walory estetyczne kart do gry

Czytaj więcej

Mapy, mapki dojazdowe

Przygotowujemy i wykonujemy mapy oraz mapki dojazdowe od 1 sztuki. Mapki dojazdowe z jednej strony służą dostaniu się do celu z drugiej zaś zaprezentowaniu oferty Twojej firmy. Mapka dojazdowa może w sposób efektywny poprowadzić Twojego przyszłego klienta do celu którym jest Twoja firma i zakupy w niej. Z mapką Twoi klienci zawsze trafią do celu.

Czytaj więcej

Notesy

Wykonujemy notesy spiralowane w różnych formatach z indywidualnie zaprojektowaną okładką. Notesy które produkujemy mogą mieć zadrukowane strony dyskretną reklamą, Państwa oferty. Oprawa notesu może być miękka z wdrukowaną grafiką ale również możemy wykonać oprawę twardą, foliowaną, oraz lakierowaną lakierem UV.

 

Czytaj więcej

Plakaty

Plakaty. Prostą, ale jak że skuteczną formą przekazu istotnych informacji jest plakat reklamujący istotne wydarzenie, promocje lub produkt, którym chcesz się pochwalić innym. Pełno kolorowy plakat zaprojektowany ze smakiem na pewno zostanie zauważony i skutecznie spełni swoją rolę przekazu informacji. Wykonujemy plakaty reklamowe, plakaty wyborcze, informacyjne w formatach A4, A3 do maksymalnego rozmiaru 320x450mm, od jednej sztuki.

Czytaj więcej