Drukarnia Cyfrowa Press Art

Jesteś tutaj: Strona główna Okazjonalne

Chorągiewki

Chorągiewki

Zapewne pamiętasz jeszcze jak będąc dzieckiem wraz z rodzicami chodziłaś na majówki czy festyny na których wielokolorowe chorągiewki przykuwały wzrok i budziły pożądanie. Nigdy nie jest za późno na spełnianie swoich pragnień.

Wydrukuj interesującą Cię ilość chorągiewek na papierze lub jedwabistym tworzywie i pochwal się swoją ofertą na festynach lub majówce. Standardowe chorągiewki produkujemy na papierze, jednak że posiadamy w swojej ofercie jedwabisty materiał z tworzywa sztucznego, z którego wykonane chorągiewki, cechują się znacznie większą wytrzymałością ( są odporne na wilgoć – można je myć)

Wykonujemy chorągiewki papierowe, okazjonalne - na święta narodowe, imprezy firmowe, reklamowe oraz akcje promocyjne.

Czytaj więcej

Dyplomy


Projektujemy i drukujemy dyplomy na imprezy sportowe, firmowe oraz rodzinne. Indywidualne projekty dyplomów o nie banalnym pomyśle graficznym, wysokiej jakości druku oraz papier ozdobny czynią produkowane przez nas dyplomy wyjątkowymi. Dodatkowo możemy je spersonalizować imieniem i nazwiskiem obdarowanej osoby co podnosi walor dyplomu. Uszlachetnianie folią lub lakierem UV dyplomu wykonujemy na życzenie klienta.

Czytaj więcej

Foto albumy

Albumy fotograficzne 

Pewnie jak wszyscy inni zdjęcia z wypraw czy istotnych wydarzeń Twojego życia chowasz w szufladzie w chaosie i nie poukładane. Album fotograficzny pomoże Ci posegregować i poukładać wszystkie Twoje wspomnienia. To Ty decydujesz w jakim formacie i jakiej wielkości tworzysz swój album. Koniec z poszukiwaniem zdjęć, teraz wystarczy sięgnąć na półkę by wyciągnąć interesujący Cie okres Twojego życia.

Wykonujemy albumy fotograficzne w standardowych wymiarach A4 i A5 z miękką lub twardą oprawą.

Czytaj więcej

Kartki świąteczne i okazjonalne

Projektujemy i drukujemy kartki świąteczne i okazjonalne (wielkanocne, bożonarodzeniowe, imieninowe, urodzinowe oraz na wiele innych okazji). Niebanalne projekty kart okolicznościowych oraz wysokiej jakości druk zadowolą najbardziej wybrednych klientów. Karta okolicznościowa może zostać zafoliowana. Można również polakierować ją lakierem UV co podniesie walory estetyczne karty

Czytaj więcej

Książki

Wydrukuj dla siebie i bliskich książkę w jednym lub kilku egzemplarzach. Wykonujemy książki w standardowych rozmiarach A4 i A5, pełnikolorowe lub czarno-białe. Oprawiamy książki w oprawę twardą lub miękką, foliowaną folią matową lub błyszczącą. Książki drukujemy już od 1 sztuki w przystępnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Czytaj więcej

Numery startowe

Numery startowe. 

Wydrukuj u nas numery startowe, które w naszej ofercie drukujemy na dwóch rodzajach podłoża. Jednym z nich jest papier o wybranej przez Państwa gramaturze i określonym kolorze. Drugim jest jedwabisty materiał z tworzywa sztucznego, z którego wykonane numery startowe cechują się znacznie większą wytrzymałością i są odporne na wilgoć ( można je myć). Numery startowe są świetną pamiątką z biegu.

Czytaj więcej

Podziękowania

Projektujemy i drukujemy podziękowania na imprezy sportowe, firmowe oraz rodzinne. Dodatkowo możemy je spersonalizować.

Czytaj więcej

Prace dyplomowe

Drukujemy prace dyplomowe w miękkiej lub twardej oprawie.

Czytaj więcej

Zaproszenia personalizowane

Zaproszenia drukujemy na imprezy firmowe oraz indywidualne, na papierach satynowych, kredowych. pergaminach oraz ozdobnych, o różnych fakturach i kolorach. Poza standardowymi zaproszeniami, na życzenie klienta wykonujemy zaproszenia projektowane indywidualnie, które personalizujemy nazwiskami zaproszonych gości. Zaproszenia mogą być zafoliowane folią matową lub błyszczącą. Po za tym wysokiej estetyki zaproszeniom nadaje lakierowanie UV wybiórczo na wybranych elementach grafiki. Zaproszenia można również wycinać laserem w dowolne kształty oraz złocić.

Czytaj więcej