Drukarnia Cyfrowa Press Art

Jesteś tutaj: Strona główna Do produkcji

Druki zleceń

Wykonujemy druki zleceń, na papierze samokopiującym w jednym kolorze lub pełno kolorowe, bloczkowane po 50 lub 100 kartek z opcją numerowania.

Czytaj więcej

Etykiety samoprzylepne

Etykiety samoprzylepne które wykonujemy mogą być drukowane na papierze samoprzylepnym lub folii samoprzylepnej. Kolor zadruku wykonanych etykiet wybiera klient. Kształt etykiet samoprzylepnych ogranicza jedynie wyobraźnia, wycinamy ploterem tnącym, laserem lub wykrojnikiem. Technologia wycinania etykiet samoprzylepnych uzależniona jest od  ilości wydrukowanych arkuszy. Przy wyborze metody wycinania zawsze kierujemy się ekonomią. 

Czytaj więcej

Identyfikatory

Wykonujemy identyfikatory dla przedsiębiorstw oraz na imprezy firmowe, sportowe oraz okolicznościowe (zjazdy, zgromadzenia), przypinane lub wieszane na smyczy. Identyfikatory wykonane u nas mają nie powtarzalny, estetyczny wygląd. Na życzenie klienta są spersonalizowane imieniem i nazwiskiem a nawet z wdrukowanym zdjęciem. Identyfikatory drukujemy na papierach o wybranej gramaturze. Drukujemy również na tworzywie sztucznym co podnosi wytrzymałość identyfikatora

Czytaj więcej

Instrukcje

Instrukcje w standardzie drukujemy na papierach offsetowych, oprawiamy oprawą miękką oraz szyjemy drutem dwu punktowo.  Oprawa drukowana jest w pełnym kolorze natomiast środek tylko czarnym co obniża koszt instrukcji. Instrukcje mają charakter informacyjny jednak że pomysłowo zaprojektowane mogą być wspaniałym nośnikiem reklamy. 

Czytaj więcej

Małe opakowania kartonowe

Opakowania kartonowe w naszej ofercie produkujemy na kartonach do gramatury 325g.  Zadruk opakowania może być jedno lub dwustronny w pełnym kolorze lub tylko w kolorze czarnym. W zależności od ilości zamówionego nakładu wycinamy opakowania ploterem tnącym, laserem lub wykrojnikami. Przy wyborze metody wycinania opakowań zawsza kierujemy się ekonomią.

 

Czytaj więcej

Menu

Menu 

Menu jest niezbędnym narzędziem pracy w restauracjach, barach czy jadłodajniach. Mamy ogromne doświadczenie w projektowaniu czytelnych i estetycznych kart menu dla firm gastronomicznych. Drukowane u nas na produkcyjnej drukarce cyfrowej Xerox, na pewno spełnią oczekiwania co do jakości druku. Karty menu możemy drukować na papierze o różnej gramaturze. Ponad to posiadamy arkusze tworzywa sztucznego do zadruku cyfrowego, które cechują się odpornością na wodę.(można je myć). 

Czytaj więcej

Naklejki magnetyczne

Wykonujemy naklejki magnetyczne, w tym kalendarze, wizytówki. Naklejki magnetycznę są praktycznym nośnikiem informacji, można je umieszczać na podłożach metalowych, np. samochody, lodówki. Ponadto naklejki magnetyczne są miłym prezentem dla dzieci.

Czytaj więcej

Naklejki papierowe i foliowe

Wykonujemy naklejki papierowe i foliowe na produkty, urządzenia lub do innych zastosowań.

Czytaj więcej

Woblery

Wykonujemy pełno kolorowe woblery firmowe lub produktowe. Woblery wycinamy wykrojnikiem lub laserem w dowolny kształt wybrany przez klienta.

Czytaj więcej

Zawieszki

Wykonujemy zawieszki do produktów lub na imprezy okolicznościowe (np. napoje weselne), zadrukowane jedno- lub dwustronnie z możliwością uszlachetniania folią i lakierem UV. Zawieszki pełnią rolę informacyjna jak i reklamową. 

Czytaj więcej